Co mówią o nas klienci

…Współpraca z firmą Kunicki Design przebiega bardzo pomyślnie i owocuje kolejnymi udanymi realizacjami. Prezentują świeże i nowatorskie spojrzenie na powierzane im projekty, co zapewnia bezproblemowe oraz szybkie osiągnięcie efektu zgodnego oczekiwaniami, ale przede wszystkim z rzeczywistymi potrzebami…”

Marcin Tomasik – właściciel, Inventom

…Od ponad 2 lat mam przyjemność współpracy z firmą Kunicki Design. Jako partner biznesowy, charakteryzuje się dużym profesjonalizmem oraz rzetelnością w realizacji powierzonych jej projektów. Wysoka kultura współpracy, innowacyjność oraz kreatywność w działaniu sprawiają, iż usługi świadczone przez firmę spełniają nasze najwyższe oczekiwania. Z przyjemnością będziemy kontynuować nasze dalsze współdziałanie…”

Bartosz Kulawik – dyrektor ds. rozwoju rynku, SmallGIS Sp. z.o.o.

…Z firmą Kunicki Design współpracuję od początku jej istnienia. Bardzo solidnie i z dużą dozą zaangażowania wykonuje wszystkie projekty. Przedstawia bardzo ciekawe i nowatorskie rozwiązania wykraczające poza zlecone tematy. Jest bardzo skuteczna w działaniu i osiąganiu wyznaczonych celów. Jej działania charakteryzują się kreatywnym podejściem do problemu i osiągnięcia zamierzonych efektów…”

Ewa Łodzińska – właściciel, FH Łodzińscy

…Podczas współpracy najbardziej ceniliśmy sobie duże zaangażowanie, indywidualne podejście, ciągłą kreatywność i klarowny harmonogram realizacji. Dużym atutem firmy jest doświadczenie i stała chęć ulepszania projektu. Pomimo przedłożonych przez nas wytycznych, otrzymaliśmy szereg propozycji zmian, które przyczyniły się do uzyskania produktów bardziej przyjaznych naszemu klientowi…”

Artur Pieczonka – właściciel, MagicBox

Ptak origami