ILUSTRACJA TECHNICZNA

Przygotowujemy publikacje techniczne i ich elementy – instrukcje, rysunki katalogowe, ilustracje techniczne, diagramy. Identyfikujemy cele i grupę odbiorców dopasowując właściwą formę prezentacji do przejrzystego i jednoznacznego pokazania produktów i ich właściwości lub przebiegu różnych procesów.

PROJEKTY GRAFICZNE

Nadajemy oryginalną oprawę graficzną towarom i materiałom informacyjnym. Tworzymy atrakcyjne i interesujące katalogi, foldery, broszury oraz opakowania. Przygotowujemy projekty reklam i ogłoszeń prasowych lub internetowych. Kreacją zabiegamy o uwagę i satysfakcję odbiorców.

FOTOGRAFIA

Wykonujemy zdjęcia katalogowe i reklamowe. Fotografujemy fabryki, hale produkcyjne, wnętrza budynków i biura. Sesje fotograficzne produktów realizujemy w profesjonalnym studiu, co pozwala uchwycić każdy detal przedmiotu. Gwarantujemy staranny retusz cyfrowy wykonanych przez nas prac.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Pomagamy firmom i produktom wywierać dobre wrażenie. Wiemy jak profil wizualny wpływa na kreowanie wizerunku i sukces rynkowy, dlatego tworzymy czytelny i spójny zestaw symboli identyfikacji, który obejmuje logo, kolorystykę i typografię oraz zbiór zasad aplikowania ich na różnych elementach.

STRONY I SYSTEMY INTERNETOWE

Projektujemy i budujemy skuteczne i nowoczesne serwisy oraz indywidualne systemy internetowe. Analizujemy potrzeby naszych klientów, by spełniać ich wymagania. Pomagamy rozwijać koncepcje dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Prototypujemy w celu sprawdzania pomysłów i rozwiązań.

KAMPANIE REKLAMOWE W INTERNECIE

Planujemy i prowadzimy kampanie reklamowe AdWords. Wykorzystujemy tą skuteczną formę promocji w celu precyzyjnego docierania do klientów i osiągania czołowych pozycji w wyszukiwarce Google. Naszym zadaniem jest dbanie o efektywność kampanii w ramach powierzonego budżetu.

AUDYTY STRON WWW

Wspieramy zwiększanie efektywności stron WWW. Oferujemy przeprowadzenie badań służących identyfikacji problemów w zakresie funkcjonalności, użyteczności i widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Sporządzamy raport zawierający zalecenia zmian prowadzących do eliminacji błędów.

ANALITYKA WITRYN INTERNETOWYCH

Monitorujemy serwisy internetowe, stale analizując statystyki. Interpretujemy informacje o stronie, potencjalnych klientach oraz skuteczności działań marketingowych. Raportujemy zdobytą wiedzę, jednocześnie proponując kierunki rozwoju witryny, które spowodują generowanie większych zysków.